ClickCease

שירות מצברים עד הבית

שרון שירותי דרך מספק שרות מכירת מצבר עד הבית. אנו מספקים מצברים לכל סוגי הרכבים והדגמים. החשמלאי הנייד של שרון שרותי דרך יגיע עד אליך, יבדוק את מצב המצבר הנוכחי (ואם אכן התקלה במצבר) ויציע מצבר חדש ואיכותי שיתאים בדיוק לרכבכם ממיטב החברות המובילות בעולם.

קיימים הבדלים משמעותיים באיכות ובמחיר בין המצברים של החברות השונות. איכות המצבר מתבטאת בתפוקה, כושר העבודה היומיומי ובאורך החיים שלו. בעוד שמצברים ממותגים מובילים יכולים להחזיק מספר שנים ובדרך כלל מגיעים עם אחריות לשנה, המצברים הזולים יותר מגיעים עם אחריות מוגבלת ובדרך כלל מחזיקים עד שנתיים.

חשוב להיעזר רק בחשמלאי רכב מוסמך המתמחה בהחלפת מצברים ולא לנסות להחליף מצבר לבד. לאחר ההחלפה יש לשמור על המצבר על ידי הוספת מים מזוקקים בהתאם להנחיות. שרות החלפת מצבר עד הבית חוסך לכם זמן, את ההגעה למוסך והוצאות נלוות ומספק לכם מצברים איכותיים במחירים הוגנים.

מצבר עד הבית

מדוע להזמין מצבר עד הבית? ובכן, נניח שהגענו לרכב וגילינו שהוא לא מתניע. או שלא נגענו ברכב איזו תקופה… ואז גילינו שהוא לא מתניע. ובכן, ניתן כמובן להתניע בעזרת כבלים, או להזמין גרר ולקחת אותו למוסך. לחלופין, ניתן להזמין מצבר עד הבית, ולקבל החלפת מצבר בו במקום – במקום להגיע אל המקום.

מדוע להזמין שירות מצבר עד הבית?

מדוע להזמין שירות מצבר עד הבית?

איך יודעים שזה רלוונטי בכלל להזמין מצברים עד הבית – שאלה מצוינת. ובכן, מי שבכלל חושב על השירות הזה, כנראה נמצא במצב בו הוא רוצה להחליף את המצבר שלו אך לא רוצה לחכות לגרר, לקחת את הרכב למוסך או לעשות אי אילו דברים הכרוכים בהנעת הרכב למקום חלופי על מנת להחליף לו מצבר.

בין היתר, להיות בהיכון אל מול שיחת טלפון של המוסך על מנת לדעת מתי ניתן לקחת את הרכב. או בכלל, להקדיש לזה טיפה מחשבה או אנרגיה. כשמזמינים מצברים עד הבית המוסכניק מגיע עד הבית. והוא כבר עושה זאת, בו במקום.

מה יכול להוביל להתרוקנות המצבר?

מדוע בכלל שיהיה צורך להחליף מצבר? כל שכן להזמין מצברים עד הבית. ובכן, יכול להיות שהוא התרוקן. ויש לכך כמה סיבות. יכול להיות שהמצבר פשוט עמד תקופה מבלי לזוז. בין אם נסענו לחו"ל, או פשוט לא השתמשנו ברכב מסיבה כזו או אחרת. באם הרכב עמד תקופה ארוכה, יכול להיות שהמצבר לא יעבוד. וזה בסדר.

ניתן להניח שזה קרה עקב כך שמצבר אמור לקבל חשמל מהאלטרנטור, כן, הפריט הזה בזמן שהרכב מונע. על כן, אם לא היינו ליד הרכב וכפועל יוצא הוא לא הונע – המצבר לא קיבל חשמל מהאלטרנטור, לא פעל, צבא בלאי, העלה אבק ובסופו של דבר יצא מכלל שימוש. זאת הסיבה שיש שימליצו להניע את הרכב אחת לכמה ימים, באם הוא עומד בלי מעש. סיבה אחרת לכך שהמצבר התרוקן לו, מה שמעלה את השאלה באם להזמין מצבר עד הבית, הוא באם נשארו ברכב אורות דולקים.

יש לזכור שהמצבר אחראי לספק את החשמל למערכות חשמליות למיניהן ברכב. האלטרנטור אמור להטעין אותו, כאמור. רכב לא מותנע זה רכב בו המצבר לא מוטען.
קצת כמו להדליק את המחשב הנייד דלוק כל הלילה בלי לחבר אותו למקור חשמלי. ובכן, בשלב מסוים תיגמר לו הסוללה. אם השארנו אורות דלוקים ברכב, הם ניזונים מהאנרגיה החשמלית במצבר.

לעתים, סיבה מסוימת להזמין מצבר עד הבית היא בעקבות מצבר ששבק עקב כך שתמו חייו. טווח ממוצע למצברים הינו 3 עד 4 שנים. באם מדובר במצבר וותיק להפליא, יכול להיות שהגיע זמנו לסיים את תפקידו. בייחוד אם נעשה בו שימוש ממושך שהוביל לבלאי.

האם באמת יש עניין להחליף את המצבר ולהזמין מצבר עד הבית?

האם באמת יש עניין להחליף את המצבר ולהזמין מצבר עד הבית?

המצבר כאמור אחראי על אספקת חשמל למערכות חשמליות ברכב. אם הרכב לא מתניע, יכול מאוד להיות שמדובר במצבר. ועם זאת, זו לא הסיבה היחידה שרכב אינו מניע. אולי יש משהו עם האלטרנטור, או פיוז, סטרטר או אפילו קודן.

איך ניתן לדעת אם מדובר ספציפית במצבר? שאלה טובה. ובכן, ניתן לבדוק את שאר המערכות החשמליות ברכב. אם אף אחת מהן לא מופעלת, משמע שהמצבר לא מספק להן חשמל. כן, מדובר על פנסים, רדיו, מגבים ונורות בלוח המחוונים. פיוז שרוף, או קודן תקוע לעומת זאת – לא ימנע מהמערכות הללו לפעול.

למעשה, אם שלט הרכב לא פתח את דלת הרכב, יכול להיות שזה מטיל חשד נוסף על המצבר, כמקור העניין. כך שאלו הם דברים שניתן לשקול, באם תוהים אם להזמין מצברים עד הבית.

שירות מצבר עד הבית כולל כמובן החלפת מצבר. כך שניתן לפתור את העניין בו במקום, במקום בו נמצאים עם הרכב. בין אם מדובר במקום הביתי, או במקום התעסוקתי או במקום בין לבין כלשהו.

ובכך ניתן לקצר משמעותית את זמן קבלת השירות, למעט הזמן בו לוקח לאיש המקצוע להגיע עד לנקודת הרכב. בעל המקצוע אמור להגיע עם מצבור מצברים לרשות הלקוח ולבחירתו, ניתן לתאם מראש ולהחליט עימו על הסוג המועדף.

מצבר מומלץ?

איזה מצבר כדאי להזמין במסגרת שירות מצברים עד הבית כדאי להזמין? ובכן, כל אחד וטעמו. יש שיגידו כי המצברים המומלצים בשוק הם ממותגי וולטה, שנפ וורטה. ניתן לברר עם בעל המקצוע את המצברים שהוא מציע וממליץ, ולהתאים לרכב באופן אישי. לבעל מקצוע האפשרות להשתמש בכלים ייעודיים לזיהוי העניין ולוודא כי אכן יש עניין בהחלפת מצבר.

מעבר לכך, בעל המקצוע יבדוק את התאריך על המצבר. אם מדובר במצבר שגילו עולה על 3 שנים, ונדמה שהעניין מקורו במצבר, הרי שזו סיבה למסיבה להחליפו.
ואם הבעיה לא במצבר, יש לצפות שהוא יעדכן בהתאם. אולי אפילו יתקן את העניין במקומו. זאת לפחות, באם לא מדובר בתקלה מורכבת יתר על המידה. באם לא יתקן, יוכל להסביר מה לדעתו המצב ויזמין להגיע עם הרכב למוסך.

מה תפקידו של המצבר?

אם נרצה לסכם את הכתוב, נוכל לציין כי המצבר הוא אחד החלקים החשובים ברכב. לא כי יש לו שם שיקי ומעניין, מלא מיסטיקה ומסתורין – אלא כי מדובר בחלק שמספק את החשמל לרכב והוא בהחלט יכול להתקלקל עקב הזנחה (אי כיבוי אורות או אי שימוש ברכב).

המצבר הוא מעין סוללה. כאמור, אחראי לספק חשמל למערכות הרכב החשמליות. המצבר הוא כמו סוללת הסמארטפון, כאשר האלטרנטור הוא כמו המטען.  האלטרנטור יכול להטעין את המצבר רק בזמן נהיגה. בזמן שהרכב לא פועל, המצבר לא יוטען.

מה לגבי הטענת המצבר?

החלפת מצבר

במקרים מסוימים, טרם שיקול אם להזמין מצבר עד הבית ניתן לנסות להטעין את המצבר. אולי זה יעבוד. אם כי עדיף לא לנסות לבד אם לא יודעים איך, על מנת לא ליצור נזקים למצבר. הטענת המצבר כוללת שני רכבים שעומד אחד מול השני עם כבלים, לטובת הטענת המצבר.
רכב אחד מעביר חשמל לרכב השני כדרך השימוש בשני כבלים. שחור ואדום. המתאים לסימנים פלוס ומינוס. האדום מתחבר לפלוס של הרכב עם המצבר התקין ולפלוס גם עבור הרכב השני, ולהפך עבור הכבל האדום.

יש לציין שלמיטב ידיעתנו לא ניתן לתקן מצבר. מדחס מזגן, סטרטר – אפשר לשפץ. מצבר לא. אם מתקלקל, יש להחליפו. אם המצבר לא עובד, יכול מאוד שזה אומר שהגיע הזמן לחשוב על החלפתו, לרבות הזמנת מצבר עד הבית.

כאמור, האלטרנטור מטעין את המצבר. על מנת לא להטעין יותר מדי את המצבר, כלומר, לווסת את המתח החשמלי – ישנו ווסת שאחראי על וויסות כמות המתח שהמצבר יכול לקבל מהאלטרנטור.

ככל שיותר מערכות חשמליות ברכב, יועבר יותר זרם חשמלי. אם הווסת איננו תקין, זה יכול לגרום לכדי קפיצות ונפילות מתח. זה יכול להשפיע על מצבר נתון ולהביא לכדי יציאה מכלל שימוש מה שכמובן יעלה את הדרישה להחליפו על מנת להמשיך לעשות שימוש ברכב. הזמנת מצבר עד הבית, כאמור, יכולה לעזור.

שירות מכירת מצבר עד בית הלקוח - מצברים ממיטב החברות חדשים ומשומשים

שרון שירותי דרך מספק שרות מכירת מצבר עד הבית. אנו מספקים מצברים לכל סוגי הרכבים והדגמים. החשמלאי הנייד של שרון שרותי דרך יגיע עד אליך, יבדוק את מצב המצבר הנוכחי ( ואם אכן התקלה במצבר) ויציע מצבר חדש ואיכותי שיתאים בדיוק לרכבכם ממיטב החברות המובילות בעולם.

קיימים הבדלים משמעותיים באיכות ובמחיר בין המצברים של החברות השונות. איכות המצבר מתבטאת בתפוקה, כושר העבודה היומיומי ובאורך החיים שלו. בעוד שמצברים ממותגים מובילים יכולים להחזיק מספר שנים ובדרך כלל מגיעים עם אחריות לשנה, המצברים הזולים יותר מגיעים עם אחריות מוגבלת ובדרך כלל מחזיקים עד שנתיים.

חשוב להיעזר רק בחשמלאי רכב מוסמך המתמחה בהחלפת מצברים ולא לנסות להחליף מצבר לבד. לאחר ההחלפה יש לשמור על המצבר על ידי הוספת מים מזוקקים בהתאם להנחיות.

שרות החלפת מצבר עד הבית חוסך לכם זמן, את ההגעה למוסך והוצאות נלוות ומספק לכם מצברים איכותיים במחירים הוגנים.

שאלות נפוצות על שירות מצברים עד הבית

אנחנו בשרון שירותי דרך מבינים כי כל תקלה בדרך היא דחופה ולכן  עושים כל מאמץ להגיע לכל פונה במהירות האפשרית. בדרך כלל אנו מגיעים לפונה תוך מספר דקות אבל הדבר תלוי גם במיקום הרכב, התנועה וניידות פנויות.

בדר"כ אין צורך להגיע למוסך אחרי סיום השירות שלנו. אנו עושים כל מאמץ על מנת לחסוך ממכם הוצאות נלוות ונסיעה מיותרת למוסך. המכונאים שלנו מקצועיים ומוסמכים ויטפלו בבעיה בצורה יסודית כדי שאתם תוכלו להמשיך לדרככם ללא דאגות.

לא. השירותים שלנו זמינים לכולם ללא צורך בדמי מנוי – אנו נטפל בכל תקלה בדרך במחיר הוגן.

למה לבחור בנו?

× שלחו לנו הודעת Whatsapp