ClickCease

פנצרים והחלפת גלגל

מבורות בכביש, עד מסמרים שוטים וברגים טועים – הצמיגים ברכב יכולים לפגוש אי אילו סכנות בכבישים. וכשהם ניזוקים או משתטחים, אפשר לתהות באם כדאי להחליף אותם לכדי גלגל חדש, או לבדוק כיצד לבצע תיקון פנצ'ר כמו שצריך על מנת לתקנם. 

העניין הוא, שלא כל פנצ'ר או פצע חדירה ניתן לתקן, ועם זאת יש מקרים בהם ניתן להחזיר את הצמיג, כל שכן – את כל הרכב – חזקה על הכביש, לאחר תיקון פנצ'ר מהיר. בכתבה זו נדבר על סוגי הנזק שאכן ניתן לתקן, ועל סוגי הנזק שלא ניתן לתקן – ובאילו מקרים מומלץ פשוט לבצע החלפת גלגל.

האם ניתן לבצע תיקון פנצ'ר לצמיג?

בשורה התחתונה – מיקום הפנצ'ר וחומרתו, יכולים להיות הגורמים העיקריים שיסייעו לנו להבחין בין מקרה של צמיג שמצריך החלפה, לצמיג שיכול להכיל תיקון. 

איך לדעת אם צריך תיקון פנצ'ר? שאלה מצוינת. יש מספר סימנים שניתן לבדוק על מנת לדעת אם באמת צריך לתקן את הצמיג:

  1. קושי בלנווט עם ההגה. קשור לכך שהצמיג מתרוקן באיטיות.
  2. הרכב מרגיש קצת רועד או רוטט בזמן נהיגה.
  3. המכונית מושכת לשמאל או ימין, תלוי בצד שהפנצ'ר נמצא.
  4. אם בצמיג יש מסמר או מברג בתוכו, יכול להיות שיהיה צליל תקתוק כשהנזכרים לעיל יפגשו את הכביש, בזמן שהצמיג יסתובב.

האם מומלץ לבצע תיקון פנצ'ר?

ובכן, יש פרוטוקולים מסוימים, שניתן ליישם בזמן תיקון פנצ'ר על מנת לעשות זאת בבטחה. פרוטוקולים אלו מתייחסים למיקום, לגודל ולמספר התיקונים שניתן לבצע בצמיג. מדובר בהמלצות שיכולות לדייק את מידת הבטיחות שבמלאכה. 

באופן כללי, יש אנשים שיתקנו פנצ'ר רק באזור מסוים של הצמיג. ויש אנשים שלא יגעו בפנצ'ר שנמצא מחוץ לאזור זה, אלא פשוט יעדיפו לבצע החלפת גלגל. יש אנשים שלא יבצעו תיקון פנצ'ר באם מדובר בפנצ'ר רחב מ-6 מילימטרים בקוטרו, לא משנה איפה הוא נמצא בצמיג. זאת כי גם אם יתוקן, הנזק גדול ורחב מדי מכדי "לשחרר את הצמיג בבטחה" לעיסוקיו הרגילים.

יש אנשים שלא יעזו לבצע תיקון פנצ'ר בעזרת חוט. מן הסוג שמתקנים בו פנצ'ר מהצד החיצוני של הצמיג. זאת כי הם מעריכים כי מדובר בסוג תיקון שאינו בטוח. וזאת כי לא ניתן לבחון את הנזק הפנימי שנעשה לצמיג בידי הפנצ'ר ויש ארגונים שפשוט לא מאשרים סוג כזה של תיקון פנצ'ר.

איך לדעת אם ניתן לבצע תיקון פנצ'ר עבור צמיג נתון?

ובכן, זה מאוד תלוי במיקום של הפנצ'ר, מה היה הדבר שפינצ'ר אותו, המצב של הצמיג ודירוג המהירות. ניתן לתקן את הצמיג רק אם מדובר בפנצ'ר קטן (פחות מ-6 מילימטר בקוטרו), באזור מסוים בצמיג – אחרת, יש כאלה שיראו זאת כתיקון שאיננו בטוח דיו עבור צמיג נתון. 

אם מה שפינצ'ר את הצמיג היה אובייקט קטן, כמו מברג או מסמר, והנזק נעשה באזור מאושר לתיקון בצמיג – יכול מאוד להיות שיהיו אנשים שיתמכו בתיקון הצמיג, ויאמינו בתקינותו. כל צמיג עם דירוג V ומעלה, יכול לקבל רק תיקון פנצ'ר לאורך חייו.

האם ניתן לבצע תיקון פנצ'ר עבור כל מקרה פנצ'ר?

לא. ישנם צמיגים שניתן לתקן בהם פנצ'רים רק בנסיבות ובתנאים מסוימים. באם ישנם קריטריונים מסוימים שנמצאים מחוק לתקנות תיקון פנצ'ר אפשר שבעלי מקצוע יסרבו אפילו לבצע תיקון פנצ'ר. 

מספיק שיהיו חתכים ופיצולים בגומי, נזק למעטפת החיצונית ולמבנה הפנימי של הצמיג, תיקון פנצ'ר קודם שלא עמד בתקנות, מצב כימי כלשהו, נזקים פנימיים ובלאי פנימי מסוים, נזק מניפוח יתר או פחת – ואחרים, כבר אפשר שתהיה סיבה טובה להימנע מלבצע תיקון פנצ'ר עבור צמיג נתון ופשוט לשלוח אותו לתחנה הבאה בחייו.

האם נכון יותר להחליף גלגל או לבצע תיקון פנצ'ר?

אז נניח שמצאת צמיג מפונצ'ר. מה השלב הבא. ובכן, במקרים מסוימים – יש צמיגים שניתן לתקן. במקרים אחרים, הצורך הוא דווקא בהחלפת גלגל. ישנם צעדים שניתן לקחת כדי לדעת אם מה שצריך זה לשים "מדבקה", או להחליף את הגלגל לגמרי.

ראשית, ניתן להביא את הצמיג ולהציגו בפני בעל מקצוע. כי גם אם נראה שצריך תיקון פנצ'ר פשוט, כי לא מדובר יותר מפצע חדירה פשוט – בעל מקצוע יוכל לספר לך כמה רחב ועמוק הנזק. אם יש רכיבים מסוימים בצמיג שפשוט ניזוקו, ולא יהיה ראוי לתקן, סביר שההמלצה תהיינה פשוט להחליף את הגלגל. לפעמים יש מקרים שזה לא ברור מאליו, מה נכון או מדויק יותר לעשות.

מתי לא מתקנים את הגלגל?

במקרים בהם יש פצעי חדירה מרובים הנמצאים בקרבת מקום, או במקומות מקבילים – בהרבה מקרים, לא ניתן לתקן זאת. כיוון שהתיקונים יצרו מעין חפיפה ויאפשרו אזור של חולשה בצמיג. 

פנצ'רים בקוטר מסוים, לא יכולים לעבור תיקון אפקטיבי ובטוח. אם לצמיג יש חתך או פער, ניתן לתקנו רק אם הוא קטן מספיק באורכו. אם מדובר בצמיג בלוי, שאין לו איכות חומר מסוימת – גם במקרה זה מדובר בצמיג שיש שיגידו שאין זה בטוח לתקנו ויש להחליפו.

מי יכול לעזור עם תיקון פנצ'ר?

אם נראה שזה כן נכון לבצע תיקון פנצ'ר, זו עבודה של בעל מקצוע – או לפחות מישהו שבאמת יודע לעשות את זה. כמובן, יש ערכות לתיקון פנצ'רים שיכולות לעשות את העבודה – אך הן לא בהכרח נועדו לתת פתרון לטווח הארוך. 

בייחוד, כיוון, שבשלב מסוים אפשר שהן יאפשרו לאלמנטים טבעיים מסוימים לעבור דרכן (כמו מים), ולייצר עוד נזק בצמיג. על כן, בהינתן היכולת לעשות זאת טוב – יכול מאוד להיות שזו ההמלצה. על פני לנסות "להבין לבד", איך "לתפור את הגלגל", ולתקנו.

על מנת לבצע תיקון פנצ'ר כמו שצריך, יש לקחת צמיג שהוא אכן ניזוק אך נותרו בו חיים. על בעל המקצוע להסיר את החומרים הפגועים, למלא את החור עם גומי ולסגור את האזור עם מדבקה מיוחדת.

ישנם מקרים בהם פנצ'רים נכנסים לאזורים בצמיג, ובכך אין זה בטוח לתקן את הצמיג מסיבות טכניות שונות. כלומר, גם אם יבצעו תיקון פנצ'ר אין זה אומר שהצמיג יחזיק לטווח הארוך או שיהיה בטוח לעשות בו שימוש בזמן אמת לאורך זמן. על כן, האופציה הבטוחה במקרה הזה היא פשוט החלפת הגלגל.

במקרים מסוימים, צמיגים ניזוקים כשנוהגים בהם כשהם שטוחים, או נמוכים, או בזמן התנגשות. אם הנזק נוצר כתוצאה ממקרים אלו, לא ניתן לתקנו. ואם לא בטוח כיצד הנזק התרחש, אפשר פשוט להחליף את הגלגל כדי להיות אקסטרה בטוחים שהצמיג במצב טוב ובטוח.

האם ניתן לתקן צמיג עם בועות?

ובכן, אם שמת לב לבועות בצמיג, סביר שזה קרה עקב נזק בעל עוצמה השפעה גדולה כלשהי. נניח, נהיגה על צמיג שטיח, פגיעה בבור בכביש, פגיעה במדרכה בדרך לא מדויקת, נסיעה מעל לבאמפרים או מסילות רכבת במהירות רבה מדי, העמסת יתר על הצמיגים וכו'. 

כל זה יכול להוביל לכדי יצירת התופעה הזאת. מדובר בבועות קטנות יחסית, שאולי לא נראות מאיימות מדי – ועם זאת, מדובר בצמיגים שלא ניתן לתקן וההמלצה היא להחליפם במהירות האפשרית.

שירות תיקון פנצ'ר והחלפת גלגל - בכל מקום 24 שעות

שרות החלפת גלגל לכל סוגי הרכבים והמשאיות. תקר או בשם היותר מקובל יותר, פנצ'ר – הוא תמיד חוויה לא נעימה שמגיעה בדיוק בזמן הלא נכון, אם בדרך לעבודה, בדרך לאסוף את הילדים או בדרך לחתונה. מעבר לחוסר הנעימות, נסיעה עם תקר משפיעה על איזון הרכב, יכולת התמרון והבלימה ולכן מסוכנת. יש לחפש מקום לעצירה בטוחה מבלי לסכן את הנהג, הנוסעים ורכבים אחרים בכביש.

בדר"כ ניתן להחליף את הגלגל התקול בגלגל הרזרבי באופן עצמאי (במידה ואכן דאגתם לגלגל רזרברי תקין) ולנסוע למוסך או הפנצ'רייה הקרובה לתיקון התקר. שימו לב כי צמיגים רזרבים אינם מיועדים לנסיעה קבועה, חלקם קטנים יותר וקלים יותר (על מנת לחסוך במקום בבגאז') אחרים אינם תואמים לגלגלים המותקנים ולכן לא יספקו אחיזת כביש מיטבית.

במקרים רבים לא ניתן כלל להחליף לגלגל רזרבי, אם בגלל חוסר ידע ויכולת פיזית, מספר מרובה של תקרים (כגון אחרי עליה על דוקרנים) או גלגל רזרבי לא תקין.

בכל מקרה שדרושה החלפת גלגל אנו מציעים לכם לפנות ל "שרון שירותי דרך", אנו נחליף לכם את הצמיג במהירות ובבטחה ללא סיכון שלכם או של הנוסעים. במקרים רבים נוכל לתקן את התקר במקום ולחסוך לכם זמן מיותר.

שרון שירותי דרך הינו מוסך מוסמך.

כל מה שצריך לדעת על החלפת פנצ'ר

בהתאם המלצות של פנצ'ריות משכמן ומעלה, החלפת פנצ'ר באופן קבוע חשובה מאוד כדי לשמור על הבטיחות שלכם בנהיגה בכבישים. אם תחכו יותר מדי זמן להחלפת הצמיגים, זה עלול לסכן אתכם ואת הנוסעים ברכב שלכם. לעתים זה יכול להיות קשה לדעת מתי כדאי לבצע החלפת פנצ'ר, וזאת משום שזה תלוי ברכב שלכם, בהרגלי הנהיגה, במזג האוויר ובתנאי הדרך האחרים. מוטב שתקפידו על קריאה רציפה של המאמר הנ"ל, וכך תגלו – כל מה שצריך לדעת על החלפת פנצ'ר.

האם החלפת צמיגים צריכה להיעשות
רק במקרה של החלפת פנצ'ר?

במידה ואתם לא בטוחים מתי אתם חייבים לבצע החלפת פנצ'ר, אתם תמיד יכולים להזמין אחד מעובדי הפנצ'רייה כדי שייעץ לכם.
ככלל אצבע, עליכם לבדוק את הצמיגים שלכם באמצעות איש מקצוע פעם בשנה לפחות, לאחר שהצמיגים היו בשימוש במשך חמש שנים.

בנוסף לכך, בתום עשור שחלף מתאריך הייצור של הצמיגים, עליכם להחליף אותם, אף במידה ונראה לכם שהצמיגים תקינים.
זה חל גם על הצמיג הרזרבי שלכם שישב בתא המטען של הרכב שלכם והמתין לשימוש.

כשמדובר בצמיגים, בכל זמן נתון עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער אחר כך, כי הצמיגים קריטיים לבטיחות המכונית שלכם.
בוודאי שלא תרצו לעשות שום דבר בשביל להסתכן בהכנסת עצמכם למצבים מסוכנים.

ברם, עם טיפול ותחזוקה נאותים, כמו למשל – החלפת פנצ'ר, באפשרותכם להגדיל את תוחלת החיים של הצמיגים שלכם. כדי לטפל כראוי בצמיגים של הרכב שלכם, תצטרכו לוודא שלחץ האוויר נמצא בטווח המקובל ולקבל שירותי בדיקת צמיגים קבועים מהפנצ'רייה.

מה הם היתרונות הבולטים של החלפת פנצ'ר?

החלפת פנצ'ר היא אחת ממשימות תיקון הרכב שנהגים יכולים להרגיש מיד. חרף העובדה כי החלפת פנצ'ר יקרה למדי, הצמיגים החדשים שלכם ישפרו באופן ניכר את חווית הנהיגה שלכם.

והנה למה בכלל לבחור באופציה של החלפת פנצ'ר -
הנזק השכיח ביותר בכביש הוא תקלה בדופן הצמיג ברגע שדופן הצמיג נפגעת, הצמיג נמצא בסיכון גבוה מאוד להתפוצצות.
תחפשו בועות בגומי של הדופן, זה לרוב ייראה בדיוק כמו שיש כדור קטן שקבור מתחת למשטח הגומי של הצמיג. כמו כן, תבדקו את הדפנות לאיתור שבבים וחתכים בגומי.
נזק דופן הוא בלתי הפיך.
תמיד תצטרכו לבצע החלפת פנצ'ר שהדופן של הצמיג נפגעה.
בנוסף לכך, אתם יכולים לבדוק את משטח הצמיג עבור חתכים עמוקים או תקלות, אך לעתים קרובות אתם חייבים לדאוג רק לחלק זה של הצמיג אם התגלתה בעיה בזמן שאתם נוהגים, הווה אומר - רטט מוגזם במהירות.
והנה למה בכלל לבחור באופציה של החלפת פנצ'ר -
הנזק השכיח ביותר בכביש הוא תקלה בדופן הצמיג ברגע שדופן הצמיג נפגעת, הצמיג נמצא בסיכון גבוה מאוד להתפוצצות.
תחפשו בועות בגומי של הדופן, זה לרוב ייראה בדיוק כמו שיש כדור קטן שקבור מתחת למשטח הגומי של הצמיג. כמו כן, תבדקו את הדפנות לאיתור שבבים וחתכים בגומי.
נזק דופן הוא בלתי הפיך.
תמיד תצטרכו לבצע החלפת פנצ'ר שהדופן של הצמיג נפגעה.
בנוסף לכך, אתם יכולים לבדוק את משטח הצמיג עבור חתכים עמוקים או תקלות, אך לעתים קרובות אתם חייבים לדאוג רק לחלק זה של הצמיג אם התגלתה בעיה בזמן שאתם נוהגים, הווה אומר - רטט מוגזם במהירות.
והנה למה בכלל לבחור באופציה של החלפת פנצ'ר -
ביצועים מוגברים - המרחק שנדרש לרכב שלכם לעצור, או המהירות שבה אתם יכולים לעשות פנייה תלויים באיכות הצמיגים שלכם - הצמיגים קובעים כמה כוח המכונית שלכם יכולה להכניס לקרקע, והאם אתם תוכלו לבלום מהר מספיק כדי לשלוט בה בבטחה.
מרבית הצמיגים מוכווני ביצועים ועשויים מתרכובות דביקות יותר עם עיצובים אגרסיביים של משטחים.
תקפידו תמיד לבחור צמיגים בקטגוריית הביצועים שאתם מתכוון להשתמש בהם, משמע – בעונת הקיץ, בכל ימות השנה, וכיוצא בכך.
והנה למה בכלל לבחור באופציה של החלפת פנצ'ר -
חווית נהיגה טובה יותר – המעלה הכי ניכרת של החלפת פנצ'ר באה לידי ביטוי באיך הצמיגים יכולים לגרום לכם להרגיש.
צמיגים חדשים עם משטחים ועיצובים מתפקדים עמוקים יותר נפלאים לנסיעות ארוכות, וזאת משום שהצמיגים החדשים מספקים לכם נהיגה חלקה יותר.
זאת ועוד, צמיגים חדשים מרעישים פחות בהשוואה לצמיגים בלויים.
שני הגורמים הללו הם אדירים עבור נהגים שעומדת בפניהם נהיגה ארוכה בבוקר או שהם נוהגים בדרך כלל בנסיעות ארוכות בכביש המהיר.
צמיגים רועשים ולא נוחים יכולים להפוך נסיעה בחופשה לסיוט מהר מאוד.
והנה למה בכלל לבחור באופציה של החלפת פנצ'ר -
קילומטראז' גז טוב יותר - מצב הצמיגים של הרכב שלכם יכול להשפיע באופן דרסטי על הגז שלכם.
במידה ויש לך סט של צמיגים בלויים עם דפוס דריכה לא אחיד, קילומטראז' הגז שלכם יסבול מכיוון שהרכב שלכם יהיה חייב לעבוד קשה יותר כדי להעמיד את כוחן על הקרקע.
לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש להתקין את הצמיגים כראוי, מאוזנים והקפידו תמיד לנפח אותם ללחץ המתאים.
זאת ועוד, בכל פעם שאתם מבצעים החלפת פנצ'ר, או מחליפים צמיגים בלויים, עליכם פשוט ליישר את המכונית שלכם באמצעות שירותיו של מוסכניק מקצועי.
זה יבטיח שהצמיגים החדשים שלכם לא יישחקו בטרם עת ויספקו לכם את קילומטראז' הדלק הטוב ביותר שאפשר.
והנה למה בכלל לבחור באופציה של החלפת פנצ'ר -
קילומטראז' גז טוב יותר - מצב הצמיגים של הרכב שלכם יכול להשפיע באופן דרסטי על הגז שלכם.
במידה ויש לך סט של צמיגים בלויים עם דפוס דריכה לא אחיד, קילומטראז' הגז שלכם יסבול מכיוון שהרכב שלכם יהיה חייב לעבוד קשה יותר כדי להעמיד את כוחן על הקרקע.
לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש להתקין את הצמיגים כראוי, מאוזנים והקפידו תמיד לנפח אותם ללחץ המתאים.
זאת ועוד, בכל פעם שאתם מבצעים החלפת פנצ'ר, או מחליפים צמיגים בלויים, עליכם פשוט ליישר את המכונית שלכם באמצעות שירותיו של מוסכניק מקצועי.
זה יבטיח שהצמיגים החדשים שלכם לא יישחקו בטרם עת ויספקו לכם את קילומטראז' הדלק הטוב ביותר שאפשר.
אחיזה משופרת - האופן שבו הצמיגים שברכב שלם מתפקדים בתנאי כביש ומזג אוויר שונים, כמו למשל - בשלג, בגשם, בלכלוך או בבוץ תלוי מאוד בהרכב ובחיי הדריכה של הצמיגים.
צמיגים רכים יותר עם דפוסי דריכה "בשריים" נהדרים לשלג ולבוץ, אך הם יפגעו בביצועים ובקילומטראז' הגז בעונת הקיץ.
האפשרות הטובה ביותר היא למצוא צמיגים שעומדים בכל מפרטי הנהיגה שלכם.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

למה בכלל לבחור באופציה של החלפת פנצ'ר?

תג המחיר של צמיגים חדשים היא מינימלית מאוד בהשוואה למעלות שהם טומנים בחובם. צמיגים הם החלק היחיד במכונית שלכם שיוצר מגע עם הכביש. ומכיוון שכך, עליכם לעקוב אחר מצב הצמיגים לעתים קרובות ולהחליף את הצמיגים בהתאם.

ואלו הם היתרונות הבולטים של החלפת פנצ'ר -
צמיגים חדשים מספקים יותר אחיזה כאשר יורד גשם – בוודאי שאתם מכירים את האמירה הידועה, לפיה - אם אתם לא אוהבים את מזג האוויר ששורר כעת, המתינו רבע שעה.
נראה, על פניו שסערות החורף צצות משום מקום, מביאות גשמים כבדים ורוחות חזקות.
צמיגים ישנים נוטים יותר לשבור את האחיזה או לגרום לרכב שלכם לנסוע פחות טוב במהלך גשמי עונת החורף השוטפים.
החלפת פנצ'ר משפרת בהכרח את כוח העצירה שלכם בזמן גשמים, והן את הטיפול ברכב שלכם.
מן הסתם, שבכל זמן נתון חשוב להוריד מהירות ולנהוג בבטחה במהלך סופות החורף, בלי כל קשר למצב הצמיגים שברכב שלכם.
ואלו הם היתרונות הבולטים של החלפת פנצ'ר -
צמיגים חדשים מספקים בטיחות כללית משופרת -בין אם אתם נוהגים בגשם, בשלג, ובין אם אתם נוהגים ביום שטוף שמש, החלפת פנצ'ר בצמיגים חדשים משפרת כל היבט של ביצועי הרכב שלכם על הכבישים.
אל לכם להמתין עד שהצמיגים שלכם יהיו לא בטיחותיים ויישאו נזקים של התפוצצות, תגיעו מיד לפנצ'רייה עבור החלפת צמיגים חדשים שיגרמו לרכב שלכם להרגיש כמו חדש.
ואלו הם היתרונות הבולטים של החלפת פנצ'ר -
צמיגים חדשים משפרים את תנועת הרכב שלכם בכבישים הרריים יש מקומות ברחבי מדינת ישראל עם כבישים הרריים ותנאי נהיגה פחות טובים.
כאשר הדריכה על הצמיגים שלכם מתבלה, אופן הטיפול של הרכב שלכם בכבישים מפותלים יתחיל להידרדר.
החלפת פנצ'ר תעשה הבדל משמעותי בהרגשה של הרכב שלכם בעוד שתטפסו ושתרדו בכבישים מפותלים.
ואלו הם היתרונות הבולטים של החלפת פנצ'ר -
צמיגים חדשים מספקים את ההזדמנות לבדיקת מכונית מקצועית בזמן שהמוסכניק המקומי שלכם מחליף את הצמיגים שלכם, ומבצע החלפת פנצ'ר, תהיה לו הזדמנות לבדוק ולתקן בעיות פוטנציאליות אחרות, כמו למשל - עם צמיגים חדשים ומאוזנים, יישור גלגלים מתוקן ובלמים חדשים, לאוטו שלכם יהיו חיים חדשים, יישור גלגלים ורעידות, בעיות מכניות אחרות, איזון צמיגים, דליפת שמן או נוזל קירור, רפידות ורוטורים בלויים.
ואלו הם היתרונות הבולטים של החלפת פנצ'ר -
החלפת פנצ'ר מעניקה לרכב שלכם כוח עצירה גדול יותר  בעוד שאתם לוחצים על דוושת הבלם, אתם בוודאי מצפים שהמכונית שלכם תיעצר.
לפיכך, כאשר משטח הצמיגים ברכב שלכם מתדרדר, אף מרחק הבלימה שלו מתדרדר.
החלפת פנצ'ר משפרת מיד את היכולת שלכם לעצור במהירות ובבטחה.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלות נפוצות

אנחנו בשרון שירותי דרך מבינים כי כל תקלה בדרך היא דחופה ולכן  עושים כל מאמץ להגיע לכל פונה במהירות האפשרית. בדרך כלל אנו מגיעים לפונה תוך מספר דקות אבל הדבר תלוי גם במיקום הרכב, התנועה וניידות פנויות.

בדר"כ אין צורך להגיע למוסך אחרי סיום השירות שלנו. אנו עושים כל מאמץ על מנת לחסוך ממכם הוצאות נלוות ונסיעה מיותרת למוסך. המכונאים שלנו מקצועיים ומוסמכים ויטפלו בבעיה בצורה יסודית כדי שאתם תוכלו להמשיך לדרככם ללא דאגות.

לא. השירותים שלנו זמינים לכולם ללא צורך בדמי מנוי – אנו נטפל בכל תקלה בדרך במחיר הוגן.

למה לבחור בנו?

× שלחו לנו הודעת Whatsapp