ClickCease

בס"ד

תיקון פנצ'ר עד הבית

תוכן עניינים

תיקון פנצ'ר עד הבית יכול להתאים למצבים בהם זה פשוט לא מתאים שיהיה תקר בגלגל. נכון, לפעמים זה סופר מתאים, אך לפעמים היינו רוצים להמשיך לנסוע עם הרכב. לאחר שגילינו את התקר, ניתן להזמין תיקון פנצ'ר עד הבית – אפילו אם הבית הוא במקום העבודה או בנקודה אחרת בעולם. כוונת המשורר: להביא את ניידת התיקון עד אלייך.

למי שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית יכולים להתאים?

תיקון פנצ'ר עד הבית יכולים להתאים למי שרוצה להזמין ניידת חירום (אוקי, לא כזאת "חירום", וגם לא בהכרח בדחיפות ובבהלה) לנקודה בה הרכב נמצא – על מנת לקבל שירות יעיל ומהיר. 

ישנם שירותים שונים שניתן לקבל מניידת שירות שכזאת – תיקון פנצ'ר עד הבית הוא כאמור אחד מהם. שירותים אחרים כוללים החלפת גלגל, החלפת מצבר, וכן הלאה – אך אלו אינם נושאים שניגע בהם במסגרת כתבה זאת.

בשורה התחתונה: בהנחה שגילית תקר בגלגל, ניתן בהחלט להזמין תיקון פנצ'ר עד הבית לא משנה איפה אתה נמצא, ותוך זמן קצר לקבל מענה. בייחוד אם הזמנת שירות מניידת בקרבת מקום.

לקרוא לשירותי תיקון פנצ'ר עד הבית במקום להחליף בעצמך?

בהינתן תקר בגלגל, האם תרצה להחליף אותו בעצמך? האם זה משהו שביכולתך בכלל לעשות? האם בא לך לפתוח יוטיוב, לגשת לחנות כלי התיקון הקרובה ביותר ולבחון את כישוריך החדשים? האם זה משהו שכבר עשית מספר פעמים בעבר? האם בא לך להשקיע בזה זמן כרגע? באם לא, או לא כרגע – הרי ששירות תיקון פנצ'ר עד הבית יכול ממש להתאים לך. 

בייחוד אם אין לך גלגל חלופי בקרבת מקום, או את היכולת / נכונות / רצון להחליף אותו. או לחילופין, אם זה פשוט לא מתאים להחליף את הגלגל ברגע כזה או אחר. שירות תיקון פנצ'ר עד הבית יכול לבוא לסיועך.

תיקון צמיגים לאחר פנצ'ר

שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית בפוליסה הביטוחית?

יש שימליצו לך להתבונן בפוליסת הביטוח שלך. וזאת, כי בחלק מהפוליסות ישנן סעיפי שירותי דרך, או שירותי רכב, או שירותי גרירה. יכול מאוד להיות, שהביטוח כבר מכסה חלק מהשירותים הללו, לרבות תיקון פנצ'ר עד הבית או בוורסיה כזאת או אחרת של זה. 

אפשר לבדוק אם זה מכסה נותן שירות כלשהו לבחירתך, או נותן שירות מתוך רשימה, או נותן שירות מוגדר מראש בפוליסה הביטוחית וכן הלאה. אין אנו אומרים שזה הזמן לתפוס את סוכן הביטוח טלפונית, או לאתר את הפוליסה ולאתר את הפרטים המדברים על כך – אך אפשר להכין את המידע הזה מראש ופשוט לשמור בטלפון את הפרטים הרלוונטיים לעיון מהיר.

כך או כך, באם לחברת הביטוח יש הסדרת עם חברת שירות מאוד מסוימת אשר יכולה להעניק שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית, אך הנציגים של אותה חברה לא פנויים לסייע – ניתן כמובן להרחיב את טווח השירות גם לחברות אחרות שלא נמצאות בהסדר ולקבל סיוע ממקום אחר. 

שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית כדרך הפוליסה הביטוחית יכולים לעלות מעט יחסית, אם בכלל. ועם זאת, לא בטוח ולא ברור אם החברה הספציפית שהוגדרה בפרמיה הביטוחית (אם בכלל הוגדרה חברה ספציפית), אכן תהיה זמינה לקריאה. כך או כך, אם בפוליסה הביטוחית לא מופיעים שירותי דרך / רכב, לרבות שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית – זה ממש בסדר, כי ישנן חברות שיכולות להעניק את זה גם בלי לעשות מנוי חודשי – אלא על בסיס קריאה.

שווה קריאה

הזמנת שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית?

בהינתן הרצון להזמין תיקון פנצ'ר עד הבית, זה יכול להיות מאוד קל. כל שצריך זה להתקשר לחברה שרוצים לקבל ממנה שירות. באם יש לה סניף בקרבת מקום, הרי שהיא יכולה להוציא ניידת שירות שיכולה להגיע במהירות יחסית. 

זמן ממוצע להגעה יכול להיות כ-30 עד 40 דקות, מאוד תלוי בהקשר. במהלך שיחת הטלפון הראשונית, החברה המציעה תיקון פנצ'ר עד הבית, תהיינה אחראית לאסוף את המידע הרלוונטי, לרבות קבלת תמונות הגלגל. וזאת על מנת לדעת אם באמת כדאי לתקן את הפנצ'ר, ואם לא – לפחות לתאם החלפה של גלגל הולם ככל האפשר למתבקש בסיטואציה. 

למעשה, ניתן לבדוק ולברר כבר במהלך שיחת הטלפון עם הנציג באם יהיה נכון יותר להחליף את הגלגל בהקשר נתון או שמא אכן לקבל תיקון פנצ'ר עד הבית. באם תיקון פנצ'ר עד הבית יספיק, ניתן לאפשר לבעל המקצוע לפרק את הגלגל ממקומו, לתקן את העניין ולהחזיר את הגלגל למקומו לאחר תיקון התקר.

תיקון פנצ'ר עד הבית עלול שלא להתאים במקרים מסוימים, ובהם, יהיה נכון יותר להחליף גלגל – או שמא בכלל לגרור את הרכב לנקודת תיקון מסוימת, בין יתר אפשרויות. לדוגמה, באם מדובר בקרע עמוק מכדי לתקן או בגלגל ישן ושחוק מכדי לתקן – יכול מאוד להיות שיהיה נכון יותר להביא גלגל חדש. 

ניתן למצוא מידע על הגלגלים הרלוונטיים להקשר נתון כדרך המופיע ברישיון הרכב ומה שמוטמע כבר על גבי הגלגל. במקרה כזה, במקום תיקון פנצ'ר עד הבית אפשר שיהיה הליך של החלפת גלגל בנקודה אליה נקרא בעל המקצוע, נותן השירות.

החלפת גלגל?

ככל שהגלגל פחות ייחודי ולמוסך הנייד קל יותר למצוא אותו, וכאשר ההחלפה עצמה היא יותר פשוטה וקלילה – כך יהיה קל יותר לאפשר ולהשלים את מלאכת החלפת הגלגל. 

נכון הדבר גם אם מקום העצירה אכן מאפשר החלפת גלגל ו/או תיקון פנצ'ר עד הבית. אך אם לא, יכול להיות שהדבר היעיל יהיה לגרור את הרכב למקום בו יהיה נוח ובטוח לעשות את זה ואפילו לקרוא למשטרה על מנת לסייע באבטוח המקום.

בהינתן ששירות תיקון פנצ'ר עד הבית לא בהכרח יתאים לסיטואציה מסוימת, אולי הגלגל לא מתאים ולא תקף לטיפול שכזה, אולי לא נוח לתקן את התקר – יכול להיות ששירות החלפת הגלגל יתאים. 

באם רוצים להזמין בעל מקצוע לחניון לתשלום על מנת לבצע תיקון פנצ'ר עד הבית – אין ההחלפה תיקח זמן רב. ויש שיגידו כי 7 עד 10 דקות בהחלט יספיקו לתיקון הגלגל. ועם זאת, ניתן לבקש מבעל המקצוע להגיע עם רכב גורר, על מנת להוציא את הרכב מחוץ לחניון. בייחוד אם יש רצון למנוע התעכבות בחניון. 

רכב גורר יכול להיות רלוונטי כמו גם במצבים בהם הרכב עצמו צריך סיוע מסוים ביציאה ממקומות לא נגישים לרבות דרכים עקלקלות, חוץ ובוץ. ניתן ליידע את בעל המקצוע על מנת לאפשר לו להגיע עם רכב חילוץ מתאים.

עלויות תיקון פנצ'ר עד הבית?

עלויות שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית יכולות להתבסס על 2 חלקים עיקריים. החלק העיקרי הראשון הוא מחיר ההגעה כמו גם מחיר המלאכה. כאשר זה יהיה עיקר עלות שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית. 

ואילו, במקרים בהם לא רלוונטי לתקן את הגלגל אלא יותר מתאים להחליפו, הרי שלעלות יכולה להצטוות עלות הרכישה של הצמיג מבעל המקצוע. כך או כך, שירותי דרך שכאלה יכולים להתאים במקרה ורוצים לקבל שירותי תיקון פנצ'ר עד הבית, ואפילו שירותי החלפת גלגל וגרירת הרכב – בהינתן רצון לכך.

השירותים שלנו

הפופולריים ביותר

שווה קריאה
× שלחו לנו הודעת Whatsapp