ClickCease

שירות חילוץ רכבים

אם יצא לך לנסוע לנסיעה קצת רחוקה ממקום מגוריך, ולפתע הרכב שלך שבק חיים – ועל אף המאמצים הרבים שלך, או המעטים, אם בכלל השתדלת לשנות משהו – הרכב פשוט לא חזר לחיים – יכול להיות שמה שיבוא טוב במצב כזה הוא שירות חילוץ רכבים. בכתבה זו נדבר מעט על מציאת שירות חילוץ רכבים כמו שצריך, מהסוג שיכול להגיע לנקודה בה אתה נמצא בעולם. זאת, במקום לחכות לרכב מסוים שיעבור בדרכך ויעזור. אלא לדאוג לכך באופן פרואקטיבי בכוונה תחילה. זו בדיוק המטרה מאחורי הזמנת שירות חילוץ רכבים.

מה ערכו של שירות חילוץ רכבים?

שירותי שירות חילוץ רכבים יכולים להיות ממש בעלי ערך, באם יצא לך לחוות מספר אירועים שונים ומשונים עם הרכב שלך. לדוגמה, יכול להיות שנעלת את הרכב מבחוץ, כאשר המפתחות נשארו בפנים. או שמא, הם פשוט לא עליך. יכול להיות שנגמר הדלק, נגמר המצבר, הרכב התחמם יתר על המידה, היה תקר בגלגל או אי אילו מקרים מצחיקים.

אם מדובר בעניין מינורי וקליל יחסית, יש לא מעט חברות שיכולות לסייע ואף להציע שירות חילוץ רכבים ברמה סמלית ומינימלית. לכל הפחות, לעזור ולסייע לך לגרור את הרכב לנקודת התיקון המועדפת. כך שאפשר לחלץ את הרכב ממקום הימצאו, להביא אותו לנקודת התיקון ולהעלות אותו על הכביש בזמן. יש לא מעט סיבות לשקול שירות חילוץ רכבים. להלן סיבות מסוימות עבורן ניתן לשקול הזמנתם:

1. התנגשות עם רכב אחר
2. חימום יתר במנוע
3. שביקת חיים של אחד מרכיבי המפתח
4. מיכל דלק
5. מכונית שנמצאת בשלג, בוץ או תעלה
6. תקר בגלגל
7. לתת מענה למצבר
וכן הלאה. ניתן לקבל שירות חילוץ רכבים עבור כל סוג של רכב, כל עוד מדובר בחברה המעניקה שירות חילוץ רכבים עבור סוג הרכב הספציפי הנדרש. בין אם מדובר באופנועים, רכבי שטח, טריילרים, רכבים פרטיים וכל דבר אחר.

חילוץ רכבים "כבדים" יותר?

ישנה אפשרות לקבל גם שירות חילוץ רכבים עבור רכבים "כבדים יותר". כמו נגיד עבור משאיות זבל, אוטובוסים, מכשור לחווה, בתים ניידים, טריילרים ענקיים וכן הלאה סוגי רכבים. זה מאוד תלוי בסוג החברה שעובדים איתה, הקיבולת, היכולת והנכונות שלה לסייע בעניין חילוץ רכב ספציפי. ניתן לתאם עם נציגי השירות בחברה על מנת לראות מה מוצע.

חילוץ רכבים בצורה בטוחה?

יכול להיות שאחד הדברים הייחודיים והערכיים בכדי שירות חילוץ רכבים הוא היכולת לחלץ רכב בלי לפגוע בו, כדרך שירותי גרירה. עבור זה צריך להחזיק הן במיומנות והן בציוד הטכנולוגי המתאים. ישנם רכבי גרירה שיש בהם מעין "מיטה אוטומטית", עליה מניחים את הרכב. יש למנגנון זה רמפה המונעת באופן הידראולי. 

ישנם סוגים אחרים של רכבי גרירה, כמו לדוגמה, גרר הקומבינציה (combination tow truck), המתאים לגרירת משאיות כבדות. יש בו צירים נוספים. מנגנון אחר, הוא השרשרת והקרס – מתאים למכוניות שבורות. ניתן לגרור אותן עם שרשרת וקרס. מנגנון נוסף, הוא זה המערב הרמת גלגל (wheel raiser). מדובר בציוד ספציפי שנועד לאבטח את המכונית כדרך הגלגלים הקדמיים או האחוריים שלה, למתקן.

מה היתרונות בהזמנת שירות חילוץ?

בקיצור, אם רוצים להזמין שירות חילוץ רכבים באופן לא צפוי, ואף מפתיע – להלן היתרונות שניתן לצפות להם במקרים סטנדרטיים:

1. עזרה מהירה ומקצועית. כלומר, ניתן ממש לקבל שירות הצלת רכבים. לדוגמה, באם מדובר במצב בו ממש רוצים לקבל עזרה מיידית. ישנן חברות המציעות שירות חילוץ רכבים ויכולות להגיע תוך 30 דקות ואף פחות מכך. אין צורך להשאיר את המכונית באזור ולעבור למקום אחר, או למצוא מכונאי. בעלי המקצוע בחברת שירות חילוץ רכבים פשוט יעבירו, בבטחה, את הרכב למוסך המועדף מבלי להטריח את הנהג.

2. עלות סטנדרטית. כלומר, ישנן חברות שעובדות עם מחירון. ניתן לבדוק אותו מראש, להשוות בין חברות ואף להחזיק בהסכם קיים מראש עם חברה נתונה בנוגע לתמחור של שירות חילוץ רכבים שכזה. למעשה, גם הביטוח יכול לממן, באם רוצים להפעיל אותו על מנת לכסות את הסעיף. כלומר, לא צריך לחכות לרגע האחרון ואז לגלות את המחירון, ניתן הן להסכים עליו מראש והן לראות מחירון מוסכם מראש באתר החברה ו/או כדרך אחד הנציגים שלה.

a. יש כל מיני אלמנטים שונים שישפיעו על מחירו של שירות חילוץ רכבים. מחיר הטיפול ו/או גרירה, ומחיר הנסיעה עצמה. יכול להיות שיהיו עלויות המערבות גרירת המכונית לנקודת המוסך המועדף. אולי גם עלויות שקשורות למועד ולשעת ההזמנה.

b. באופן עקרוני, חברות מקצועיות ישאפו להציע שילוב כנה של איכות ועלות.

לבחור בחברה עם אישורים מתאימים?

באופן כללי, חברה מקצועית המציעה שירות חילוץ רכבים מחזיקה בציוד המתאים, וברישיונות הנכונים על מנת לבצע סוג כזה של שירות. ניתן לבדוק מראש ולמפרע אם לחברה נתונה יש את הציוד והאישורים, כמו גם לשמוע המלצות מלקוחות קודמים – ואז פשוט לשחרר ולהניח לה לעשות את עבודתה. דבר שחשוב לוודא, זה כי לחברת החילוץ יש אפשרות להוביל, לגרור ולחלץ רכב כמו שלך. בין אם ברמת המודל, המשקל או אלמנטים אחרים.

בנוסף, חשוב לבדוק אם לחברה המציעה שירות חילוץ רכבים יש אישורים וביטוחים הולמים. באם אין לה, אפשר לחפש חברה אחרת שכן יש לה. ובכלל, למצוא חברה שמקפידה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים. כאשר לחברה מסוימת יש ביטוח, זה אומר שהיא נושאת בדין וחשבון עבור מה שקורה במהלך השירות. 

וסביר להניח, שכחלק מהתנאים להחזקת הביטוח שלה, היא מתבקשת לעמוד בסטנדרטים מקצועיים גבוהים דיו. כך שבשורה התחתונה, אפשר להרגיש ביטחון מסוים ביכולת המקצועית של חברה שמגיעה עם הרישיונות, הביטוחים, האישורים, הציוד המתאים וההמלצות מהלקוחות הקודמים.

הזמנה של בעל מקצוע למקום האירוע?

סיבה נוספת להזמין שירות חילוץ רכבים היא כדי להגיע לנקודת היעד בבטחה. סביר להניח שאנשים, באופן כללי, היו מעדיפים להימנע מלעמוד באמצע או בצד הכביש. הן מסיבות של בטיחות, והן מסיבות של ניהול זמנים. אולי יש מקום אחר שהם היו מעדיפים להיות בו באותו רגע.

מעבר לזה, אם כבר האוטו שבק חיים ורוצים לקבל סיוע – אפשר הן להתקשר לחברה המציעה שירות חילוץ רכבים והן לצאת מהרכב ולעצור אנשים שיעזרו. אם כי, לא בטוח אם הם יודעים מה הם עושים ואם עצתם מהימנה כשל בעל מקצוע מנוסה ויודע. 

יכול להיות שאחד מהאנשים שיעצרו בהחלט יידע מה לעשות – ועם זאת, היכולת להתקשר לחברה מקצועית לשם שירות חילוץ רכבים יכולה להבטיח הזמנת בעל מקצוע למקום האירוע. בייחוד אם בעל המקצוע שמגיע הוא מכונאי מוסמך, יעיל, אדיב ומקצועי.

ציוד "חילוץ" שונה למקרים שונים?

חברה אשר מציעה שירות חילוץ רכבים יכולה להציע לא מעט סוגים של רכבי גרירה, למאורעות שונים. הרכב שניתן להשתמש בו כדי לגרור מכונית במקרה אחד, לא בהכרח יתאים לאותה מכונית במקרה אחר, או למכונית אחרת באותו מקרה או מקרה אחר. 

יש את רכבי החילוץ הסטנדרטיים, וישנן חברות שיש להן גם/או רכבי חילוץ יותר ייעודיים וספציפיים למטרות שונות. על כן יש חשיבות לדבר עם נציגי השירות של החברה, להסביר להם את המצב ולבדוק אם הם יכולים לסייע באופן האופטימלי ומתאים ביותר.

נתקעתם עם הרכב בשטח ולא מצליחים לצאת? הרכב התחפר בבוץ וצריכים חילוץ? שרון שרותי דרך יגיע עד אליכם לכל מקום ויחלץ אתכם בצורה המהירה, הבטוחה והמקצועית ביותר. חילוץ רכבים היא עבודה הדורשת מיומנות גבוהה, יכולות טכניות, מקצועיות וציוד מתאים. לשרון שרותי דרך נסיון רב בחילוץ רכבים בתנאי שטח שונים, הצוות מיומן שלנו נותן שירות גרירה וחילוץ של רכבים רגילים משאיות ורכבי שטח (4X4) בכל מקום בארץ ובכל מזג אוויר.

אל תשארו בבוץ – טלפון אחד ונגיע עד אליכם!

חילוץ רכבים - מכל מקום גם בשטח!

 המחירים של חילוץ דרך ממשיכים לעלות בהתמדה. תוסיפו לכך את העלות של חיובי גרירה, עיכובים של נהגים, זמן השבתת הרכב והזמן שנדרש לאיתור איש מקצוע שיבוא למיקום הרכב, ומתברר מדוע סיוע ייעודי בצד הדרך יכול להשפיע כל כך על חברות המסתמכות על צי הרכבים שלהן.

כאשר המון גורמים משפיעים על הצלחת פעולות צי הרכבים, בעיות רכבים בלתי צפויות על הכבישים עשויות להטריד במיוחד. תקריות בצד הדרך הן תופעה נפוצה, וגם בעיה שנראית פשוטה בכבישים עשויה להשאיר אתכם תקועים ומבקשים עזרה. צמיגים הם התיקון הכי שכיח, אמנם תקריות שכאלו יכולות להיראות נדירות, אבל יכולות להיות להן השפעה גדולה על הפרודוקטיביות של צי הרכבים שלכם, על הבטיחות של הנהגים הבודדים ועל השורה התחתונה של העסק שלכם. טוב תעשו באם תמשיכו לקרוא עד לתום דברינו, כי "רב הנסתר על הגלוי".

מה הסיבות לבחור בשירותים של חברת חילוץ דרך?

באמצעות שירותי חילוץ דרך, עזרה מקצועית לנהגים שלכם נמצאת במרחק שיחת טלפון או SMS. העסק שלכם וצי הרכבים שלכם יכולים להפיק תועלת מידית.

ואלו הן הסיבות לבחור בשירותים של חילוץ דרך:

 • שקט נפשי בידיעה שלכלי רכב על הכביש יש עזרה בהמתנה.
 • חיסכון בעלויות הכרוכות בהשבתת רכב ובדמי שירות.
 • היכולת לשמור על בטיחות הנהגים עם סיוע בדרכים 24/7 לפי דרישה.
 • הכוח להחזיר את הנהגים לכביש במהירות האפשרית.

איך זה בדיוק עובד?

באם לרכב שלכם יש בעיה, אתם יכולים לאתר את שירותי חילוץ דרך על מפה חיה על ידי אפליקציה לטלפון הנייד או פלטפורמת אתר אינטרנט ולבחור בו כדי לזמן את שירותי.

ניתנת לכם האפשרות לשתף את מספר הטלפון שלכם עם נציגי שירות הלקוחות של חברת חילוץ דרך, כדי לקבל הודעת SMS עם קישור משובץ המאפשר לכם לעקוב, כמעט בזמן אמת, איפה בדיוק נמצא רכב החילוץ ומתי הוא יגיע אליכם. כמו כן, באפשרותכם לשתף את הקישור הזה עם אחרים; כגון – אם אתם מנהלים צי רכבים, באפשרותכם לשתף את הקישור עם הנהג התקוע.

חילוץ דרך לכל כלי הרכב בצי, כולל לרבות – משאיות מסחריות, רכבים קלים וכבדים, מכוניות, טנדרים ועוד.

אתם צריכים לחפש פתרונות המציעים:

 • זמינות מסביב לשעון – תפנו לאיש מקצוע שירות בכל עת ובכל מקום.
 • גישה מהירה וקלה – מנהלי מערכת ונהגים יכולים לגשת מידית לפרטי הקשר
  של חברת חילוץ דרך ולמידע הדרוש לרכב.
 • שירותים מקיפים – כמו למשל – גרירה, שירותי מנעולן, חיזוק מצבר, אספקת דלק,
  שירות כננות והחלפת צמיגים.
 • תצוגת נייד – נהגים יכולים להציג באופן אוטומטי אפשרויות שיחות במכשיר הנייד שלהם באמצעות אפליקציה.

מה כדאי שתדעו על חילוץ דרך?

קיים כל מיני עובדות שכדאי שתדעו על חילוץ דרך, אלו הן החשובות שמבניהן:

לפי איזה פרמטרים תבחרו חברת חילוץ דרך?

במידה ונתקעתם באמצע הדרך, ואתם ממש חייבים עזרה, עומדת לפניכם האופציה של חברה שמספקת שירותי חילוץ דרך. אבל לפי מה תבחרו אותה?

אלו הם הפרמטרים שלפיהם תבחרו חברת חילוץ דרך –

חברת חילוץ דרך שמפגינה אחריות, מהימנות ומקצועיות –
חשוב שהעובדים של החברה שמספקת שירותי חילוץ דרך יהיו מקצועיים מאוד, שיהיו מסוגלים למנוע גרימת נזקים למכונית שלכם בעת הגרירה שלהם.
יש המון תרחישים שלאורם נסבים נזק למכוניות כתוצאה מגרירה שאיננה מקצועית, העמסה שאיננה נכונה של האוטו על הגרר או חיבור שאיננו נכון, וזאת מחמת כמה היבטים, כגון – עיגון רופף, חיבור נקודות עיגן שאינן נכונות, וכיוצא בזה.
לפיכך, חשוב ביותר לוודא מבעוד מועד עם חברת חילוץ דרך שהרכב שלכם מתאים לשם גרירה.

כל מיני סוגי רכבי גרר – לפני הכול, עליכם להבין שיש כל מיני סוגים של רכבי גרר, ובשל כך עליכם להכירם מראש, ומה ההבדלים שביניהם, כדי שיהיה באפשרותכם לבחור את מי שהכי מתאים למכונית שלכם, כמו למשל – יש רכבי גרר שמעלים את האוטו על גבי משטח הרמה בעוד שהוא נוסע על גבי גלגליו האחוריים.

אי לכך ובהתאם לזאת, אנחנו ממליצים לכם בהיבט של איך תבחרו חברת חילוץ דרך?
לוודא מראש איזה סוג רכב יתאים למכונית ולבעיה שלה. משמע – במידה ותזמינו שירותי גרירה למכונית שהייתה מעורבת בתאונת דרכים, יש להניח שכדאי שתזמינו רכב גרר שבו מרימים את המכונית שלכם על גבי משטח הרמה, הדבר נובע מהעובדה הפשוטה שלכאורה כי בתום תאונת דרכים בדרך כלל לא קל לעגן את הרכב לגרר שמבצע גרירה של המכונית, ולא הרמה שלה.

בנוסף לכך, בתרחיש שבו המכונית שלכם נפגעה אף בחלקיה האחוריים, אי אפשר לגרור אותה על גלגליה האחוריים, מן הסתם.
בשל כל הנכתב לעיל, משמעותי ביותר שתשוחחו עם חברת הגרירה ותתארו בפניה בפרוטרוט את הבעיה של המכונית שלכם, וכן תשלחו לה תמונות של המכוניות מכמה זוויות, זאת כדי שהחברה תוכל להבין באיזה סוג של מכונית מדובר,
ובעצם לשלוח אליכם את סוג הרכב המתאים, במידה שיש לה,
מכיוון שלא כל חברת חילוץ דרך עובדת עם כל סוגי רכבי הגרר שיש כיום בשוק.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלות נפוצות

אנחנו בשרון שירותי דרך מבינים כי כל תקלה בדרך היא דחופה ולכן  עושים כל מאמץ להגיע לכל פונה במהירות האפשרית. בדרך כלל אנו מגיעים לפונה תוך מספר דקות אבל הדבר תלוי גם במיקום הרכב, התנועה וניידות פנויות.

בדר"כ אין צורך להגיע למוסך אחרי סיום השירות שלנו. אנו עושים כל מאמץ על מנת לחסוך ממכם הוצאות נלוות ונסיעה מיותרת למוסך. המכונאים שלנו מקצועיים ומוסמכים ויטפלו בבעיה בצורה יסודית כדי שאתם תוכלו להמשיך לדרככם ללא דאגות.

לא. השירותים שלנו זמינים לכולם ללא צורך בדמי מנוי – אנו נטפל בכל תקלה בדרך במחיר הוגן.

למה לבחור בנו?

× שלחו לנו הודעת Whatsapp