ClickCease

מכונאות רכב

מכונאי נייד 24 שעות ביממה עד אליך

מכונאי רכב נייד לכל התקלות בדרך. מכונאות רכב הינו מקצוע מורכב הדורש הסמכה רשמית, ניסיון ומיומנות. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך מתקדמים גם סוגי המנועים והמערכות המפעילות את הרכבים שלנו והסיכוי לתקלות גדל.  מכונאי רכב מוסמך צריך להכיר את הייחודיות של מכונאות הרכב ביצרנים ובדגמים השונים.

עבודות מכונאות רכב כוללות מערכות רבות ברכב כגון מערכת הגלגלים, המיסבים, הרפידות, הבלמים המנוע ומערכת ההתנעה ,הבוכנות והזרקת הדלק, מערכת הקירור, רצועות האלטרנטור והמאוורר.

מכונאי נייד של שרון שירותי דרך נותן מענה מקצוע ואמין ביותר ויכול להגיע עד אליכם הביתה או לכל נקודה שבה נתקעתם עם הרכב. המוסך הנייד יכול לבצע חלק גדול מעבודות מכונאות הרכב ולחסוך לכם צורך בהזמנת גרר ואת ההגעה למוסך והוצאות נלוות.

שרון שירותי דרכים – מוסך נייד אידיאלי עבורך

רוב בני האדם רגילים לקחת את המכונית שלהם לתיקון אצל המוסכניק בחנות המקומית. כפי שאומרים – "הרגלים ישנים מתים קשה".

אך במציאות העכשווית, אתם יכולים לעשות כמעט כל דבר מהנוחות של הבית שלכם – כולל תיקוני רכבים.
לא רק שהשימוש בשירותים של מוסך נייד  נוחים להפליא, כי אם הם אף מציעים כמה יתרונות נוספים
על פני מוסכים לתיקון רכבים מסורתיים.

שירותי מוסך נייד יגיעו עד למיקום הרכב שלכם בטנדר חברה מאובזר, ויביאו עמם את כל הכלים, הציוד והחלקים לשם תיקון המכונית שלכם ישירות במקום. אם אף פעם לא השתמשתם בשירותים של מוסך נייד לפני כן, פשוט תמשיכו לקרוא, ותגלו מה בדיוק אתם מחמיצים, כי – שרון שירותי דרכים – מוסך נייד אידיאלי עבורך.

למה אתם ממש חייבים את השירותים של מוסך נייד?

כולכם בוודאי מודעים לעובדה שכלי רכב דורשים כמה תיקונים ותחזוקה מעת לעת. אם אתם מיומנים מספיק, אתם מסוגלים לעשות תחזוקה למכונית שלכם בעצמכם. והיה ולא, תצטרכו להביא את כלי הרכב שלהם למוסכניק שלכם, שיבדוק את הרכב שלכם באופן קבוע לאיתור בעיות מסוימות. ברם, החיים של כולכם עשויים להיות כה עמוסים לפעמים שאתם עשויים לשכוח לחשוב על הבאת הרכב למוסכניק שלכם.

כמו כן, ייתכן שחלקכם עסוקים מדי, ותצטרכו לקחת יום חופש מהעבודה, על מנת להביא את הרכב שלכם בעצמכם למוסך. והגרוע מכל, הדבר האחרון שהייתם רוצים שיקרה לכם בעיצומו של יום עמוס הוא להיתקע עם הרכב שלכם באמצע הדרך. לא לכולם יש מזל מספיק כדי לחוות בעיות רכב באזור עם מוסך רכב בקרבת מקום. אך הבשורות הטובות הן שאתם יכולים לשכור את שירותיו של מוסך נייד, במקום ללכת לכל מקום שאתם תקועים ולתקן עבורכם את הרכב שלכם.

 מוסך נייד, כמו למשל – שרון שירותי דרכים, הוא בעל ניסיון רב ומוסמך לחלוטין לפתור ולאבחן בעיות במכונית, בכל זמן ובכל מקום, בין אם זה באמצע הדרך, בבית שלכם או לחלופין בחניון שמחוץ למקום העבודה שלכם. הוא יכול לתקן את הרכב שלכם באתר, בכל מקום שבו תצטרכו שהוא יהיה.

במה בדיוק יועילו לכם שירותי מוסך נייד?

כולם יודעים שכלי הרכב שאתם נוהגים בהם דורשים תחזוקה תקופתית, על מנת לשמור על פעילותם במאה אחוזים, אבל לעתים החיים יכולים להפריע לכם. עבודה, חיי משפחה וכיוצא בכך עשויים לקבל עדיפות על פני העברת הרכב שלכם למוסכניק לשם ביצוע שירות ותיקונים.

הצורך לקחת יום חופש מהעבודה כדי להוריד את הרכב למוסך ולהמתין עד שהמוסכניק יסיים את עבודתו, כמו גם למצוא דרך להגיע לעבודה וממנה, יכול להפוך את הרעיון של ביקור במוסך למחשבה מרתיעה. אך הסירו כל דאגה מעל לליבכם, כי אין בעיה כיום שאין לה פתרון – והוא בדמות של מוסך נייד. 

מוסך נייד, כמו לדוגמה – שרון שירותי דרכים, פועל לרוב מטנדר או מכלי עזר מלאים, ומסוגל לבצע כמעט את כל אותן משימות שיכול לבצע מוסכניק מסורתי. ונציג בפניכם עכשיו במה בדיוק יועילו לכם שירותי מוסך נייד.

שירותי מוסך יועילו לכם ב-

שירותי מוסך נייד יכולים לבצע כמעט את כל השירות והתיקונים במקום -מוסך נייד בעל הסמכה מלאה לבצע את התיקונים הדרושים במכונית שלכם, בין אם זה בלמים, ובין אם זה רצועות טיימינג וכל מה שביניהם.
יכולות להיות כמה עבודות תיקונים שהוא לא יוכל לבצע, כדוגמת - תיקונים שדורשים מנוף, אך מוסך נייד יוכל להודיע לכם על תיקונים אלו ולעיתים קרובות יכול לארגן איש מקצוע שיבצע בשבילכם את העבודות הגדולות יותר הללו.

שירותי מוסך יועילו לכם ב-

אפשרי לפקח על העבודה שבוצעה - כאשר אתם מוריד את המכונית שלכם במוסך, ייתכן מאוד שלא תוכלו לראות מה קורה במשך הטיפול בו.
לעומת זאת, עם שירותי מוסך נייד, אתם יכולים לדבר עם איש המקצוע במהלך התהליך של התיקונים של הרכב שלכם, ולעבור על כל חלק או רכיב שדורשים החלפה עם איש מקצוע – חרף העובדה שכדאי בכל זמן נתון לשמור על מרחק כאשר איש המקצוע עובד מתחת למכונית, כדי שדעתו לא תוסח.

שירותי מוסך יועילו לכם ב-

מוסך נייד יגיע אליכם הביתה או למשרד - מוסך נייד , כמו שרון שירותי דרכים, יכול לעבוד על הרכב שלכם במקום המשכן הקבוע שלכם או כאשר אתם במקום העבודה שלכם.
כל עוד יש לכם אזור שטוח ובטוח הרחק מהכבישים הראשיים, מוסך נייד יכול לבצע טיפול ותיקונים, ולהשאיר אתכם להמשיך את היום בבית או בעבודה מבלי שתצטרכו לדאוג להגעה למוסך הקונבנציונלי שלכם.

שירותי מוסך יועילו לכם ב-

שירותי מוסך נייד הינם בדרך כלל זולים יותר מאשר השירותים במוסך מסורתי - בשל היעדר תקורה גדולה המקובלת במוסכים פיסיים, מוסך נייד יכול על פי רוב להעביר את החיסכון הזה אליכם כאשר הוא מספק שירות למכונית שלכם.

שירותי מוסך יועילו לכם ב-

מוסך נייד יכול לבוא עד אליכם כשאתם בבעיה רצינית - באם המכונית שלכם השאירה אתכם תקועים בצד הדרך עם מצבר לקוי, או משהו רציני יותר, מוסך נייד עשוי לעשות את דרכו הישר אליכם ואולי אפילו יוכל לתקן את המכונית שלכם במקום, ולחסוך ממכם לשאת בתשלום לגרר למוסכניק הקרוב אליכם ואז להמתין שיהיה לו זמן פנוי להסתכל בכלל על הרכב שלכם.

שירותי מוסך יועילו לכם ב-

מוסך נייד יכול לבוא עד אליכם כשאתם בבעיה רצינית - באם המכונית שלכם השאירה אתכם תקועים בצד הדרך עם מצבר לקוי,
או משהו רציני יותר, מוסך נייד עשוי לעשות את דרכו הישר אליכם ואולי אפילו יוכל לתקן את המכונית שלכם במקום, ולחסוך ממכם לשאת בתשלום לגרר למוסכניק הקרוב אליכם ואז להמתין שיהיה לו זמן פנוי להסתכל בכלל על הרכב שלכם.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

איך תבחרו מוסך נייד הטוב ביותר?

מדוע זה יהיה שונה כשמדובר בבחירת מוסך נייד? הרכב המשפחתי הוא ככל הנראה אחת הרכישות הגדולות ביותר שביצעתם במהלך כל חייכם, ואולי חשוב מכך, זוהי הערכה המשמשת מדי יום להובלתכם ואת יקיריכם. להחזיק רכב במצב טוב לא יכול להיות חשוב יותר.

כאשר הנסיבות קושרות להפוך את הנוחות של מוסך נייד לתשובה הטובה ביותר לתחזוקה ו/או תיקון של המכונית שלכם, בוודאי תהיו מעוניינים לדעת שאתם מקבלים שירות מאיש מקצוע שיודע בדיוק מה שהוא עושה.

נשאלת השאלה החשובה – איך תבחרו בדיוק מוסך נייד הטוב ביותר, כגון – שרון שירותי דרכים?

הנה הטיפים שינחו אתכם -​

במה מוסך נייד נוהג? - אם זה מרצדס או BMW, תדעו שהוא חייב להיות טוב במשהו.
אך במציאות, מוסך נייד טוב ייסע עם הכלים למנעד נרחב של עבודות וככל הנראה יופיע בטנדר עם כל הציוד בהישג יד, על מנת לפחות להתחיל לעבוד על הרכב שלכם. בזמן שהוא עובד, תסתכלו על הטנדר שלו.
האם הכלים שלו פזורים או שהכול נעול באחסון מסודר? למרות שזה לא מובהק, סביבת עבודה מאורגנת היטב היא מצביע הוגן לעובד מאורגן כהלכה.

הנה הטיפים שינחו אתכם -​

האם מוסך נייד מוסמך? - זאת שאלה הברורה ביותר, אבל זה הדבר הראשון שתרצו לדעת.
מוסך נייד מוסמך הוא באמת הדרך היחידה לבחור בכל הנוגע לתחזוקה של הרכב שלכם.
כמו כן, אתם יכולים להסתכל כדי לראות אם הוא חבר בארגונים מקצועיים או איגודים.
החברות כרוכה בהתחייבויות, באופן הזה שלמוסכניק הזה יש סיכוי טוב יותר להיות איכותי יותר.

הנה הטיפים שינחו אתכם -​

האם מוסך נייד מקבל אמצעי תשלום גמישים? - כל עסק לגיטימי אוהב להציע מספר דרכים גמישות לשלם.
עם כרטיס אשראי, ושאר האופציות לתשלום עבור שירות ותיקונים לרכב עם מוסך נייד, אתם באמת תעשו בחירה נכונה.
בחירת מוסך נייד, שמציע אפשרויות תשלום מרובות מעניקה לכם את הגמישות לבחור איך אתם רוצים לשלם, ונותנת לכם דבר אחד פחות לדאוג לגביו.
זה גם אומר שאתם מחזיקים פחות מזומנים, וזה דבר גדול כשלעצמו.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלות נפוצות

אנחנו בשרון שירותי דרך מבינים כי כל תקלה בדרך היא דחופה ולכן  עושים כל מאמץ להגיע לכל פונה במהירות האפשרית. בדרך כלל אנו מגיעים לפונה תוך מספר דקות אבל הדבר תלוי גם במיקום הרכב, התנועה וניידות פנויות.

בדר"כ אין צורך להגיע למוסך אחרי סיום השירות שלנו. אנו עושים כל מאמץ על מנת לחסוך ממכם הוצאות נלוות ונסיעה מיותרת למוסך. המכונאים שלנו מקצועיים ומוסמכים ויטפלו בבעיה בצורה יסודית כדי שאתם תוכלו להמשיך לדרככם ללא דאגות.

לא. השירותים שלנו זמינים לכולם ללא צורך בדמי מנוי – אנו נטפל בכל תקלה בדרך במחיר הוגן.

למה לבחור בנו?

× שלחו לנו הודעת Whatsapp